کد خبر : 914
تاریخ انتشار : یکشنبه 01 مرداد 1396 - 11:18
تعداد بازدید : 101
جلسه اي با حضور مدير كل امور روستايي در خصوص روستاهاي پايلوت روستاي بدون بيكار ، بدون طلاق ، بدون معتاد

به گزارش واحد اطلاع رساني دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري مازندران ، جلسه اي با حضور مهندس عبدي مدير كل امور روستايي و شوراهاي استانداري در خصوص روستاهاي پايلوت استان ، روستاي بدون معتاد ، بدون طلاق ، بدون بيكار در محل دفتر مدير كل برگزار شد .

مهندس عبدي مدير كل امور روستايي و شوراهاي استانداري در اين جلسه از همكاري جدي همه دستگاههاي اجرايي مرتبط استان در اجراي اين برنامه مذكور سخن ياد كردند و افزودند :  شناسايي ظرفيت ها و شاخص هاي مرتبط با توسعه روستا در زمينه حذف بيكاري ، حذف اعتياد و حذف طلاق تا با برنامه مشخص شده نسبت به انجام امورات مرتبط از سوي متوليان امر اقدام گردد .

مدير كل امور روستايي ياداور شدند : از ظرفيت هاي روستاها بايد به نحو احسن استفاده شود .عواملي كه در تقويت بهره مندي از اين ظرفيت ها در روستاها اثر گذار ميباشند مردم و مشاركت مردمي در اجراي اين گونه طرحها و برنامه هاي تعريف شده است .

ديگر مقوله اثرگذار استفاده از دستگاههاي متولي اقتصادي استان و بانكها جهت اجراي طرحهاي اقتصادي خرد در روستاها هستند كه همه اينها در كنار هم و با مشاركت حداكثري مردم و مسئولان امكان پذير است .

در پايان كارشناسان محترم به طرح برنامه و نظراتي پيرامون بحث مذكور پرداختند .

 

نظر شما