کد خبر : 905
تاریخ انتشار : پنجشنبه 15 تیر 1396 - 07:47
تعداد بازدید : 52
به مناسبت روز دهيار همايش دهياران بخش مركزي و هزارجريب شهرستان نكا با حضور مدير كل امورروستايي برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري مازندران ، به مناسبت گراميداشت روز دهيار همايشي با حضور مدير كل امور روستايي و شوراها مهندس عبدي با حضور بخشداران و دهياران بخشهاي مركزي و هزارجريب شهرستان نكا در محل فرمانداري برگزار شد .

مدير كل امور دفتر امور روستايي استانداري مازندران نيز در اين همايش از وجود 2150 دهياري در استان خبر داد و اظهار داشت: مازندران داراي بيش از سه هزار روستا است كه براي دهياري هاي فاقد روستا نيز برنامه ريزي مي كنيم تا خدمات دهي لازم صورت پذيرد.
عبدي بر ضرورت داشتن برنامه از سوي دهياران تاكيد كرد و افزود: دهياران برنامه يكساله و چهارساله داشته باشند و بر اساس آن عمل كنند. به گفته وي، ايجاد وضعيت موجود و توسعه اشتغال زايي در روستاها از اهداف  دفتر امور روستاي و شوراهاي استانداري است.
در ادامه عبدي مدير كل امور روستايي با بيان اينكه مديريت مطلوب در روستاها به بركت انقلاب اسلامي در جريان است، گفت: توجه به روستاها باعث شده ضمن حفظ اصالت و فرهنگ، نخبگان و مديران كشور نيز از روستاها انتخاب شوند.
عبدي ضمن قدرداني از خانواده هاي دهياران و تشويق دهياران براي كار و تلاش بيشتر در روستاها اظهار داشت: روستائيان از بهترين اقشار جامعه  هستند كه خدمت به آنان جزء اعمال نيك محسوب مي شود.
وي با بيان اينكه در برخي از روستاها پروژه هاي ميلياردي در حال انجام است، خاطرنشان كرد: روستائيان در اجراي پروژه ها مشاركت جدي دارند كه اين امر نشان دهنده رشد فرهنگ آباداني در روستا است.

 

 

نظر شما